Para Para Para

Para para para, hepimizin en büyük sorunlarından birisidir öyle değil mi? Hayatı anlamlı kılan, yaşayabilmemiz ve karnımızı doyurabilememiz için gerekli olan materyal…  Ne yazık ki her şeyin parayla ölçüldüğü bir dünyada yaşıyoruz. Sokağa adımımızı attığımız anda para harcamaya başlıyoruz. Birde modern kölelik var tabii ki… İnsanların saatlerce çalıştırıldığı ve emeklerinin karşılığının verilmediği kölelik sistemi. Bu siteyi neden açtım biliyor musunuz? Ben bu modern köleliğe karşıyım ve bugüne kadar internette para kazanma yollarını araştırdım durdum ve şunu gördüm ülkemizde ne yazık ki internetten para kazanılabileceğine inanılmıyor. Ben buna gönülden inandım ve araştırmalarımı derinleştirdim. Çok olmasa da internetten para kazanmayı başardım. Sizlere hem kendi deneyimleri mi hem de öğrendiklerimi paylaşmak adına bu siteyi açtım. Para para para… hayatın her alanında karşımıza çıkan ve insanları birbirine düşüren para para para…. Günümüzde interternet kullanımının her geçen gün artması modern pazarlama sistemlerini de ortaya çıkarmış bulunmaktadır. Artık insanlar yavaş yavaş internetten para kazanmaya yönelmektedir. Yurt dışında bu işten hatırı sayılır para kazanan insanlar mevcuttur. Hep derdim kendime bu insanlar yapabiliyorsa biz neden yapamayalım. Anladım ki bizim insanımız kendisine güvenmiyor ya da bu fırsatları tam olarak bilmiyor ya da bugüne kadar bir anlatan olmamış. İnternet sitelerine bakıyorum herkes birbirini taklit etmeye çalışıyor. Özgün yazı hazırlayan insanların sayısı maalesef ülkemizde her geçen gün azalıyor. İnsanlar kopyala yapıştır mantığıyla hareket etmeye çalışıyorlar. Sizi temin ederim ki bu site de kopya yazı asla bulamayacaksınız. Tamamen insanları boş vaatler ile kandıran bir sitede değilsiniz öncelikle bunu biliniz.

Ben Kimim?

Ben, sizlere yol gösterecek ve aynı zamanda sizlere yardımcı olabilecek birisiyim. Bugüne kadar para kazanma ile ilgili siteleri unutun! Sizler bambaşka bir sitedesiniz. Merak ettiklerinizi sorabileceğiniz ve bir şeyler öğrenebileceğiniz bir sitede… Evet bilgi edinebileceğimiz site bulmak şu günlerde oldukça zor öyle değil mi?  Ben makale yazıyım da insanlar siteme girsin. Ben ziyaretçi çekeyimde gerisi benim için önemli değil diyen site sahibinin sayısı her geçen gün artıyor. Buradan diğer site sahiplerine sesleniyorum. İnsanların umutlarına çelme takmayın. Doğru bilgi paylaşın ki insanlara faydalı olabilesiniz.

Bir büyüğümün çok sevdiğim bir sözü ile bu yazıyı tamamlamak istiyorum: ”Bak oğlum, hayatta öğrendiklerini insanlarla paylaşmalısın. Bilgi, bu dünyada en değerli şeydir. Bildiklerini paylaşmayan insanlar bencil insanlardır. Sen onlardan olma! Çünkü hayat, sen paylaşırsan güzeldir.”

Para para para

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s